Postavili jsme pro klienty již stovky rodinných domů a bytových jednotek ve vlastních "developerských" projektech. Ať už na našich vlastních pozemcích a nebo ve spolupráci s vlastníky pozemků.

Od začátku vybíráme tu nejvhodnější parcelu, která za nás přinese budoucím uživatelům radost z bydlení. Na té vymyslíme a následně vyprojektujeme z našeho pohledu to nejvhodnější. Nesnažíme se vždy vytěžit z pozemku maximum a chceme pro klienty slušnou zahradu, soukromí je-li to možné a ideální dispoziční řešení. Následně připravíme kompletní prodejní materiály včetně vizualizací a po stavebním povolení se pustíme do práce.

Máte pozemek pro stavbu nebo objekt k přestavbě? Kontaktujte dle kraje vedení společnosti a můžeme spolupracovat třeba i s vámi!

Kliknutím do značky na mapě zobrazíte jednotlivé realizace. Pod mapou najdete výběr realizovaných projektů. Postupně budeme doplňovat většinu našich realizací.

Viladům Gellnerova

Dokončeno: 2023

Viladům Gellnerova je exkluzivní bydlení pro náročnější zájemce. Skládá skládá se ze tří bytových jednotek různých velikostí a dispozic a jako takový spojuje výhody bydlení v rodinném domě a bytu.

Více

Durychova, Olomouc

Dokončeno: 2020

Sedm rodinných domů tvoří dva trojbloky a jeden dvojblok. Domy mají dispozici 5+kk+garáž, užitná plocha 160 - 200 m2. Aktualizace: Domy postavené v rámci tohoto projektu jsou již vyprodány.

Více

Novostavby v Čechovicích

Dokončeno: 2021

Ve velmi žádané západní okrajové části města Prostějov, v městské části Čechovice (v těsné blízkosti Krasického rybníka) vám nabízíme prodej poslední volné novostavby z celkových čtyř domů.

Více

Prostějov, Domamyslická

Dokončeno: 2021

Představujeme Vám náš nový projekt Prostějov Domamyslická. Jde o výstavbu osmi rodinných domů na klíč s komfortní dispozicí 4+kk a o užitné ploše 116 metrů čtverečních.

Více

Golf Michalovice 1

Dokončeno: 2020

Po úspěšném projektu 5 řadových domů Na Vandrovce a 14 řadových domů Na Celně představujeme projekt 10 řadových domů v Mladé Boleslavi – lokalita Golf Michalovice.

Více

Golf Michalovice 2

Dokončeno: 2020

Druhá etapa řadových domů v Michalovicích – 8 řadových domů se nachází na pozemku s jihovýchodní orientací zahrad a je prostorově uspořádáno do jednoho bloku.

Více

Řadové domy na Celně

Dokončeno: 2020

Lokalita Na Celně se nachází nedaleko centra Mladé Boleslavi v těsné blízkosti nově vznikajícího aquacentra a lesoparku Štěpánka.

Více

Rezidence Havlíčkova

Dokončeno: 2020

Rezidence Havlíčkova obsahuje 24 bytů různých velikostí (1+KK, 2+KK, 3+KK, 4+KK). K většině bytových jednotek náleží balkón nebo terasa, kryté parkovací stání v podzemní garáži a sklepní kóje.

Více