Stavíme pro vás bydlení snů v Českém ráji

Právě teď pro vás budujeme 30 moderních a prostorných nízkoenergetických domů. Pokud hledáte nový dům v nádherné přírodě a s úchvatnými výhledy nedaleko Turnova, možná jeden z nich čeká právě na vás.

Více

Zděné domy nyní stavíme po celé ČR

Vycházíme vstříc vašim přáním a všechny naše modely nyní realizujeme i ve zděné variantě po celém území České republiky.

Více

Den otevřených dveří v Držovicích

Přijďte si prohlédnout další z našich individuálních staveb na den otevřených dveří, který proběhne v pátek 21. října a sobotu 22. října 2022 v Držovicích.

Více

Den otevřených dveří v Lipníku nad Bečvou

Chcete si prohlédnout jednu z individuálních staveb zblízka? Doražte na den otevřených dveří, který proběhne ve čtvrtek 29. září 2022 v Lipníku nad Bečvou.

Více

Nové sídlo společnosti

V těchto dnech probíhá přesun naší olomoucké pobočky a zabydlování v novém sídle. Brzy vás uvítáme v nových prostorách na ulici I.P. Pavlova.

Více

NABÍDKA: Prodej dvojdomu v Držovicích

Nabízíme moderní dvojdům, každý s dispozicí 4+kk+garáž a celkovou užitnou plochou téměř 167m2.

Více

Den otevřených dveří v Dlouhé Lhotě

Chcete si prohlédnout jednu z individuálních staveb zblízka? Doražte na den otevřených dveří, který proběhne ve středu 10. 8. 2022 v Dlouhé Lhotě.

Více

HP90: Den otevřených dveří v Kuníně!

Chcete si prohlédnout model bungalovu HP90 zblízka? Přijďte se podívat na den otevřených dveří, který proběhne ve čtvrtek 30. 6. 2022 v Kuníně.

Více

12 nových typových domů

Představujeme vám 12 nových typových domů. Podívejte se na novinky v našem katalogu.

Více

Zvýšení cen domů 04/2021

Vzhledem k vývoji cen stavebních materiálů jsme nuceni zvýšit ceny domů z důvodu nedostatku vstupních surovin, velké poptávce a omezení pracovních sil.

Více

VIDEO: Stavba dřevostavby HP110

VIDEO: stavba bungalovu v Tršicích, kde jsme v roce 2020 realizovali jeho difuzně uzavřenou variantu. Realizace trvala celkem 148 dní.

Více

Poslední HP90 za staré ceny: UKONČENO

Vážení zákazníci, vzhledem k naplnění kapacity byla akce ukončena. Děkujeme za pochopení.

Více